ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

Υποψήφιοι  Δημοτικοί  Σύμβουλοι

 

395     ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Μαρία) του Παύλου

887     ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

677     ΚΑΡΑΝΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημητρίου

382    ΚΥΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Κωνσταντίνου

2033  ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

649    ΝΤΙΣΛΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου

500   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χρήστου

991    ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου

877    ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ (Άρης) του Αποστόλου

1486 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Χρήστου

602   ΦΥΤΩΚΑ-ΚΑΪΝΑΜΙΣΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (Μάγδα) συζ. Αποστόλου

1462 ΧΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικολάου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΡΜΗΣ

Υποψήφιοι  Δημοτικοί  Σύμβουλοι

 

570   ΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σωτηρίου 

316   ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Μπάμπης) του Πέτρου

513   ΑΞΑΡΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του Χαραλάμπου

355   ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Βίκη) του Δημητρίου

1651 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παντελεήμoνα

646  ΓΕΩΡΓΑΛΗ-ΛΥΣΙΤΣΑ ΖΩΗ συζ. Φωτίου

989  ΓΚΙΖΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Γεωργίου

472  ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (Γιώτα) του Κωνσταντίνου

193   ΖΗΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

175   ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Θεμιστοκλή

204   ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

270   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα

1478 ΚΑΡΚΑΤΖΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

269   ΚΑΣΑΠΗ ΠΑΡΘΕΝΑ του Μιλτιάδη

163   ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

422  ΚΕΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Χρήστου

427   ΚΕΣΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιορδάνη

1103 ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πολυχρόνη

1693 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου

328   ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Γεωργίου

210   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του Βασιλείου

1043 ΛΑΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

961   ΜΙΧΟΥ-ΚΟΥΓΙΑΜΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (Άννα) του Αναστασίου

195    ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

210   ΜΠΟΣΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΗ του Δημητρίου

582   ΜΠΟΥΛΙΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη

874   ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (Νανά) του Ηλία

1369 ΠΟΝΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

1142  ΤΙΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χριστοφόρου

483   ΤΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θωμά

450   ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ιωάννη

1393 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ  ΠΑΥΛΟΣ  του  Χρήστου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΙΚΡΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

784   ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Σταύρου

884   ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Ιωάννη

779    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Αποστόλου

659   ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (Κούλα) του Δημητρίου

1122  ΓΚΟΥΣΤΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

127    ΔΡΟΣΟΥ ΔΡΟΣΟΣ του Αναστασίου

292   ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

1049 ΖΕΛΙΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του Αλεξάνδρου

902  ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου

198    ΚΑΤΡΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου

516    ΚΕΚΗ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου

709   ΛΙΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου

485   ΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αθανασίου

1063 ΜΠΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

267    ΝΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου

355    ΠΑΝΩΡΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Δημητρίου

171    ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Πέτρου

284   ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

457   ΠΑΣΤΡΙΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου

1440 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Χρήστου

708   ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΑΝΗ του Δημητρίου

343   ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (Ντίνα) του Θεοδώρου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Αγίας Παρασκευής

 

194   ΔΗΜΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (Φανή) του Αρχοντή

93     ΖΙΩΓΟΥ-ΜΠΑΜΠΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Βασιλείου

277   ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

46     ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρυσοστόμου

75     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Μπάμπης) του Αριστείδη

530  ΤΣΙΟΥΒΑΚΑ-ΤΖΙΩΛΑ ΜΑΡΙΑ συζ. Ζήση

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Βασιλικών

 

379  ΒΕΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

197   ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΟΛΓΑ του Ιωάννη

408  ΔΟΥΜΠΛΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ιωάννη

359  ΜΙΧΑΛΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Χαραλάμπου

191   ΜΠΟΧΩΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χρήστου

233  ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΡΜΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Θέρμης

 

878  ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (Άκης) του Πέτρου

711   ΓΙΑΒΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Μιχαήλ

267  ΘΕΟΦΙΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Θεοδώρου

795   ΚΑΖΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

73     ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Ηρακλή

350   ΛΕΜΟΝΑΚΗ-ΚΑΚΑΒΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Φιλίππου

594   ΝΤΙΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λαζάρου

667   ΠΑΣΠΑΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Αθανασίου

633   ΠΑΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

785   ΠΙΣΤΕΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (Στάθης) του Κωνσταντίνου

263  ΠΡΟΔΑΝΑ-ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου

161   ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΤΣΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΙΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Καρδίας

 

104   ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

152   ΚΑΡΑΒΕΛΛΑ ΣΟΦΙΑ του Βασιλείου

219   ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Γεωργίου

259   ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κυριάκου

203  ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη

263  ΤΡΙΚΑΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (Μάκης) του Ηλία

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Νέας Ραιδεστού

 

352  ΑΜΠΟΥΜΑΤΧΑΝΑ-ΣΑΛΕΧ ΜΑΡΙΑΜ του Μαχμούτ

433  ΙΖΔΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Γρηγορίου

500  ΚΑΤΡΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου

116   ΚΙΖΙΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ηλία

338  ΜΠΡΑΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

114   ΤΕΛΙΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Χρήστου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Νέου Ρυσίου

 

318   ΘΩΜΑΡΕΪΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σοφοκλή

181   ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του Νικολάου

101   ΣΥΡΙΣΤΑΤΙΔΟΥ-ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου

104  ΦΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αγγέλου

190  ΦΡΑΣΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Κωνσταντίνου

235  ΧΡΟΝΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Πλαγιαρίου

 

358   ΓΙΑΛΑΜΑ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου

95     ΓΙΑΝΝΑΚΗ-ΣΠΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου

226  ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου

384  ΚΟΥΛΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

407  ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ (Λάκης) του Τρύφωνα

320  ΠΑΝΕΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Παναγιώτη

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Ταγαράδων

 

483  ΚΑΛΑΘΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  Γεωργίου

148  ΚΑΠΟΥΛΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  Αχιλλέως

215  ΤΟΛΙΔΟΥ-ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Σούλα) συζ. Μιχαήλ

74    ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου                                     

130 ΦΡΑΓΚΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  Βασιλείου

53   ΨΑΡΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου

    

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Τριλόφου

 

143   ΚΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπύρου

844  ΛΙΟΛΙΟΥ-ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Κατερίνα) του Αντωνίου

265  ΠΙΤΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Διαμαντή

395  ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

187  ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ-ΑΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

417  ΦΥΣΕΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Θωμά

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγίου Αντωνίου

 

131   ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

128  ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Τηλεμάχου

252  ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Κυριάκου

90    ΤΣΑΚΟΥΜΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Γεωργίου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κάτω Σχολαρίου

 

423   ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευστρατίου

88    ΚΑΡΑΤΣΟΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Μιλτιάδη

370  ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου

86    ΧΑΒΙΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Δημητρίου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΒΑΔΙΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Λιβαδίου

 

128   ΞΟΥΠΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Αθανασίου

167   ΤΣΙΛΙΠΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Κωνσταντίνου

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Περιστεράς

 

145  ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Γεωργίου   

171   ΚΟΥΤΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου

20   ΚΟΥΤΣΙΝΤΑ ΕΛΛΗ του Δημητρίου

20  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΖΩΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Σουρωτής

 

258  ΑΣΛΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του Παναγιώτη

135  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Ντίνος) του Παναγιώτη

73    ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

90   ΤΖΙΩΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου